Teslimat

Siparişiniz onaylandıktan sonra ilgili personelimiz sizinle iletişime geçecektir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda ise teslimat süresi değişkendir.

Siparişinizi sayfanın üst sağ kısmındaki 'Sepet' linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Ürününüzü teslim alırken kargo paketini açıp, içeriğin doğru, tam ve hasarsız olduğunu kontrol ettikten sonra teslim almanızı rica ediyoruz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyerek, siparişinizi teslim almamalısınız.

Kurulum ve servis gerektiren ürünler için, siparişiniz teslim edildikten sonra ilk 7 (yedi) gün içinde, lütfen en yakın anlaşmalı servisle irtibata geçip, ürün ambalajını açmadan servis kurulumu için talepte bulununuz. Ücretsiz kurulumu olan ürünlerin yetkili servise kurulumunu yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Kurulumunu kendiniz yaptığınızda, kutunun dış ambalajı hasarsız olup, ürün hasarlı olur ise, zararı tarafımızdan karşılanmamaktadır. Kurulum bedeli gerektiren ürünlerde, kurulum bedeli ve servis ücreti Firmamıza ait değildir.